hello!

...


W LuckyU wierzymy w lokalny, polski biznes. Produkty tworzone w krótkich seriach, wysokojakościowe, to myślenie także o przyszłości. Kolekcje są szyte w polskich szwalniach. To tylko wpływa na podwyższenie ich jakości. Kochamy modę i wybieramy to, co niesztampowe. Zrównoważony rozwój to solidny fundament, na którym budować można bardziej świadomą przyszłość Ziemi.


Filozofia LuckyU opiera się na trosce o zasoby naszej planety. Wiemy, że lepiej kupić mniej ubrań, ale takich które naprawdę cieszą. Wykorzystywana przez nas bawełna posiada certyfikat Oeko-Tex Standard – jest w pełni przyjazna dla skóry, także małych dzieci. To gwarancja jej atrakcyjnego wyglądu na dłużej.
Printy, które umieszczamy na naszych ubraniach, są tworzone przez artystów, ilustratorów, a przede wszystkim przez naszych przyjaciół, dzięki czemu udaje się nam stworzyć szeroką sieć osób związanych z LuckyU. Wzory są często uniwersalne – w końcu dobra zabawa nie ma płci ani wieku! Staramy się podążać za trendami, ale interpretować je po swojemu.


LuckyU to marka powstała z miłości do najmłodszych i jako hołd dla wewnętrznego dziecka, które każdy ma w sobie. To ubrania, które są przede wszystkim wygodne i pozwalają w pełni wyrazić siebie. Pomysł na firmę pojawił się na skutek zmian po narodzinach mojej córki – Jagody. W końcu kreatywność musiała znaleźć dla siebie jakieś ujście, a robiąc to co kochasz, nie przepracujesz nawet jednego dnia.

Po prostu: Cool Kids On The Block!


Dorota Jasińska
x