hello!

Olympic Games - kolekcja wiosna/lato 2018

LuckyU rośnie w siłę. Mamy Wam coraz więcej do opowiedzenia i pokazania. Pomyśleliśmy, że fajnie będzie stworzyć blog, gdzie zobaczycie jak wygląda nasza praca „od kuchni”. Znajdziecie tu masę informacji o tym jak rodzą się pomysły LuckyU, jak tworzymy unikatowe kolekcje a nawet jak wygląda nasz zwykły dzień :) Zależy nam na tym, żebyście poznali nas bliżej.3,2,1 START!
Dziś 8 marca. Dzień wyjątkowy nie tylko dlatego, że to DZIEŃ KOBIET ;) Dla nas to wielkie przeżycie. Właśnie dzisiaj ruszamy z premierą wiosenno-letniej kolekcji LuckyU i odsłoną nowego layoutu naszej strony.
Posłuchajcie o naszej nowej kolekcji na wiosnę / lato 2018.
Jak tylko o niej myślimy, od razu w głowach słyszymy słowa refrenu piosenki z Akademii Pana Kleksa: "Biegać, skakać, latać, pływać (…)". To hasło będzie przyświecać całej naszej kolekcji!

„Olympic Games” to opowieść czterech zwierzaków o tym jak miło spędzać aktywnie czas, jak ważny jest sport dla dzieci i jak super być blisko natury.

Nie przez przypadek na ubrankach LuckyU pojawił się szalony, uśmiechnięty kot surfer. Surfing to miłość do natury, mądrość i olbrzymia nauka pokory. Już za dwa lata będziemy mogli oglądać surfing, jako nową dyscyplinę, na letniej olimpiadzie w Tokyo!
Wszyscy wiedzą, iż bieganie ma dobroczynny wpływ na wiele dziedzin naszego życia. Już sam fakt, że jeden krok podczas biegu angażuje około 200 mięśni, robi wrażenie. Ubranka LuckyU z jeżykiem biegaczem to hołd dla tej dyscypliny sportowej.
Miś dźwigający ciężary i szop pracz biegający z rakietką to siła, moc i hart ducha!
Chcemy zachęcić wszystkie dzieci do spędzania czasu aktywnie i - najlepiej - na świeżym powietrzu. Obcowanie z przyrodą i aktywność fizyczna mają na nas zbawienny wpływ.

Połączenie miękkiej, oddychającej bawełny i elastanu sprawiają, że nasze ubrania są niebywale wygodne i nie krępują ruchów. Materiały, które zostały wykorzystane do tworzenia kolekcji „Olympic Games” posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.Taką oto wesołą gromadkę, która wita z nami wiosnę, narysowała cudowna Ania Rudak. Dziękujemy pięknie! A całą kolekcję zobaczycie TUTAJ.

Think Spring! Be Strong!

Autor: Dorota Jasińska

x